Hakkımızda

1988 yılında kurulan şirketimiz; bölgesindeki en geniş, kaliteli ve fiyat olarak rekabetçi ürün potansiyeline sahip; demir ve demir-çelik ürünleri servis merkezidir. Ostim Sanayi merkez ve  şubelerimizde; Anadolu Organize Sanayi fabrikamızda bulunan açık ve kapalı sahalarımızda (30.000 m²) ürün çeşitliliği, yüksek stok kapasitesi ve kalite güvence sistemleri ile servis sağlıyoruz. Sanayinin ve medeniyetin sembolü olan demir çeliği; tüm üretim hatlarına yalnızca hammadde olarak değil yarı mamul olarak sunarak katma değer yaratabilmek hedefimizdir. Otomatik kumlama - boyama makinelerimiz, teknolojik son kat boya ünitelerimiz, ısıtma sistemlerimiz ve günbegün gelişen makine parkımız ile hedefimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Kurucumuz ve yönetim kurulu başkanımız Sn.Erdoğan BAYRAKTAR’ ın ilkesi sanayi ve ticarete, eğitim ve insani kaliteyi yerleştirerek; ülkeye hizmet ederken bilinç kazandırmak ve kişisel değil kurumsal varsıllaşmaktır. Ülkelerin kişiler ile değil; sağlam, güvenilir ve köklü kurumlarla gelişebileceğine ve güçlenebileceğine inanır. Bunu çağdaş vatanseverlik olarak yorumlar.

EAG DEMİR SAN VE TİC.A.Ş.’ nin misyonu bu inançtır.

Sektörde ve piyasalarda sağlamış olduğumuz güven ve istikrarın en temel nedeni inancımıza sahip çıkmamızdır.

VİZYONUMUZ; Genç, Dinamik ve Eğitimli beşeri sermayemizi bilinçlendirip, deneyim kazandırarak; gelişen dünyaya entegre, katma değer yaratan köklü ve milli bir yapı yaratmaktır.

Yazılım & Tasarım OMEDYA
Websitemizde sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Gizlilik politikamızı okuyun.
Tamam