Kalite ve entegre yönetim sistemi politikası

 METALLERİN KUMLAMA  VE YAŞ BOYAMA İŞLEMİ& DEMİR MALZEMELERİN ALIMI VE SATIMI  konularında mevzuat ve yasal şartlara uygun olarak faaliyet gösteren kuruluşumuz; Uluslararası Standartlar ve ilkeleri esas alarak kaliteli ürün ve hizmet anlayışını en üst düzeyde gerçekleştirmektedir.

 

   Kalite, Çevre, İş Sağlığı Ve Güvenliği konularında;hedeflerle yönetim anlayışına, risklere ve faaliyetlerimizin çevresel etkilerine uygun olarak, kirlenme, yaralanma ve sağlık bozulmalarını önlemek için bir entegre yönetim sistemi kurmuş ve uygulamaktadır.

                                                                                               

   Hızlı ve güvenilir hizmetimizle ürünlerimizi sunmak, çevreyi korumak, deneyimli işgücü, teknolojik altyapımız ve malzeme gibi kaynaklarımızı verimli ve etkin bir şekilde kullanıp sistemimizi sürekli iyileştirerek sektörümüzün önde gelen kuruluşlarından biri olmayı sürdüreceğiz.

 

  Bu amaçlarımızı gerçekleştirmek için Kalite, Çevre, İş sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri standartlarının gereklerini yerine getirerek müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak politikamızdır.

 

YÖNETİM KURULU

İlgili Görseller

Yazılım & Tasarım OMEDYA
Websitemizde sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Gizlilik politikamızı okuyun.
Tamam